خبرنامه, مجله شیائومی

کیت تصفیه کننده هوای میکرومولکول فرمالدئید Baseus توسط شیائومی عرضه شد

کیت تصفیه کننده هوای میکرومولکول فرمالدئید Baseus توسط شیائومی عرضه شد

شیائومی بتازگی یک کیت تصفیه هوا پیشرفته ای را که ساخت شرکت Baseus است  را در فروشگاه خود قرار داده است.

کیت تصفیه کننده هوای میکرومولکول فرمالدئید Baseus شیائومی از جدید ترین تکنولوژی حذف مواد سرطان زای فرمالدئید در خود استفاده می کند.

در بسیاری از قطعات خودرو و یا مواد اطراف ما ، اسپری ها ، رنگ ها و مواد بهداشتی و پلاستیکی از فرمالین استفاده شده که متاسفانه این مواد بر اثر تغییرات محیطی حتی کوچک از خود مواد سرطان زا ساتر می کند.

به طور کلی دو روش برای کاهش آلودگی ناشی از فرمالدهید وجود دارد.

یکی از موثر ترین راه حذف منابع آلودگی فرمالدهید است. با این حال این کار بسیار دشوار است و نیازمند شناسایی دقیق این منابع می باشد.

از طرفی این منابع بسیار زیاد هستند و حذف یا جایگزین کردن آنها بسیار پرهزینه و گاه غیر ممکن است.

صنایع چوبی ، فرش های ماشینی ، الیاف مصنوعی ، رنگ دیوار ها و بسیاری از منابع دیگر که در بالا ذکر شدند ، می توانند عامل اصلی انتشار این ماده شیمیایی باشند.

راه دیگر استفاده از دستگاه های تصفیه هوا است که  دستگاه های تصفیه هوای جدید قادر به حذف ذرات آلاینده ، مواد شیمیایی و گازها با راندمان بالا هستند.

کیت تصفیه کننده هوای میکرومولکول فرمالدئید Baseus شیائومی محصولی جدید از این شرکت است که برای از بین بردن فرمالدئید محیط اطراف بسیار قدرتمند عمل میکند.

این دستگاه تصفیه هوای جدید بسیار بهتر از وسایل سنتی عمل میکند و برای استفاده در محیط خودرو و اتاق خواب بسیار مناسب است.

این وسیله با استفاده از مواد مخصوص خوش رایحه هوای درون محیط را به خود جذب و هوای پاک جدید و خوش رایحه را به محیط ساتر می کند.

در انواع خودروهای سواری با 3 مترمکعب هوا کیت تصفیه کننده هوای میکرومولکول فرمالدئید Baseus شیائومی می تواند در مدت 3 دقیقه هوا را تصفیه نماید.

همچنین در خودروهای کراس اور با 5 مترمکعب فضا در 5 دقیقه و در خودرو های SUV یا 7 مترمکعب فضا این دستگاه در مدت 7 دقیقه عملیات تصفیه هوا را انجام خواهد داد.

این دستگاه طوری طراحی شده است که قسمت های مختلف فضای مورد استفاده را به واسطه مواد اکسیداسیون قابل تعویض دستگاه پوشش می دهد.

عملیات دفع فرمالدئید و تصفیه هوا دقیقا 4 ساعت پس از استفاده این دستگاه درون خودرو و یا سایر محیط کاملا مشهود است.

سیکل کارکرد این دستگاه به این صورت است که با نشت مایع مخصوص به فیلتر و جذب هوای محیط به آن هوای درون محیط را تصفیه و خوشبو می کند.

با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و استفاده از کولر خودرو در محیط گرم آن که این مواد سرطان زا به مقدار زیاد موجود است این وسیله بسیار کاربردی و کمک شایانی به سلامتی ما می کند.

حجم مخزن مایع اکیداسیون تصفیه کننده 100 میلی لیتر است.

کیت تصفیه کننده هوای میکرومولکول فرمالدئید Baseus شیائومی در دو رنگ نقره ای و مشکی ساخته شده است و براحتی در قسمت cup holder خودرو قرار میگیرد.

کیت تصفیه کننده هوای میکرومولکول فرمالدئید Baseus شیائومی با طراحی زیبای خود در اندازه 70 میلیمتر با ارتفاع 152 میلیمتر از جنس آلیاژ آلومینیوم  ساخته شده است.

منبع : می پرشیا ((استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *