کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی

422,000 تومان

Xiaomi Mijia Smart Home Kit

 

مجموعه کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی شامل ۵ قطعه می باشد: کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی،‌ سنسور در و پنجره، سوئیچ هوشمند وایرلس، سنسور بدن انسان و پریز (نسخه Zigbee)

صافکیت خانه هوشمند میجیا شیائومی

 

کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی مجموعه کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی شامل ۵ قطعه می باشد: کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی،‌ سنسور در و پنجره، سوئیچ هوشمند وایرلس، سنسور بدن انسان و پریز (نسخه Zigbee)

گیت وی کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی دارای بلندگوی داخلی و مجهز به رادیو آنلاین است. می توانید دستگاه را طوری تنظیم کنید تا هنگامی که شما خواب هستید رادیو خاموش شده و برای بیدار کردن شما از خواب، روشن شود.

همچنین این دیوایس دارای سنسور نور با ۱۶ میلیون رنگ قابل تغییر می باشد که در شرایط نور کم روشن می شود. اگر کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی به سنسور بدن انسان متصل باشد؛ هنگامی که کسی عبور می کند، چراغ روشن می شود.

می توانید از طریق اپلیکیشن آهنگهایی را که دوست دارید به این گیت وی ارسال کنید تا به عنوان زنگ به صدا درآید.

اتصال با سنسور درب، هنگام باز شدن در، چراغ را روشن می کند. می توانید کنترل از راه دور چند منظوره شیائومی را به دوربین تحت شبکه متصل کنید تا زمانی که در خانه نیستید ورود افراد را به شما اطلاع داده و برای شما ثبت کند.

سنسور درب و پنجره شیائومی با باز شدن در می تواند چراغ و یا صدای زنگ را برای شما روشن کند.

سیستم خانه هوشمند خود را طوری تنظیم کنید که با باز شدن پنجره دستگاه تصفیه هوا خاموش شود. (سنسور در و پنجره با حضور سنسور چند منظوره کار کرده و به تنهایی قابل استفاده نیست.)

این سنسور دارای اندازه ای کوچک است و به آسانی نصب می شود. باتری دکمه ای CR2032 سنسور برای مدت ۲ سال کار می کند.

سوئیچ هوشمند بیسیم یک کلید برای کنترل هر کاری است: در آشپزخانه هستید، کلید را فشار دهید، کودک را بیدار می کند. قبل از خواب دکمه را برای خاموش کردن همه وسایل فشار دهید. یک دکمه برای روشن کردن نور شب، و یا هنگام خروج، کلیدی برای کنترل لوازم خانگی و خاموش کردن آن ها.

سوئیچ هوشمند بیسیم قابل حمل و کوچک بوده و به آسانی راه اندازی می شود. (این کلید نیز فقط با حضور سنسور چند منظوره کار کرده و به تنهایی قابل استفاده نیست.)

سنسور بدن انسان را می توانید به گونه ای تنظیم کنید که تهویه هوا و یا تلویزیون به طور خودکار، زمانی که کسی در خانه نیست خاموش شود؛ و یا زمانی که کسی از مقابل آن عبور می کند، نور شب به طور خودکار روشن شود. این سنسور برای انواع محیط های خانگی مناسب است. این دیوایس نیز دارای یک باتری CR1632 است و بدون حضور سنسور چند منظوره کاربردی ندارد.

پریز هوشمند قدرت واقعی را تشخیص داده و آمار مصرف برق را محاسبه می کند. با استفاده از این پریز می توانید از جریان اضافه حفاظت کرده و زمان روشن و خاموش کردن دستگاه را تنظیم کنید.

استفاده از مجموعه کیت خانه هوشمند میجیا شیائومی آسان است. پریز هوشمند را به برق متصل کرده و سنسور چند منظوره (گیت وی) را روی آن نصب کنید. گیت وی را به اپلیکیشن متصل کنید. سنسورها را در مکان مناسب نصب کنید.

برای دیدن محصولان هوشمند خانگی اینجا را کلیک کنید

 

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لــیوار فــارس