کوله پشتی شهری Urban شیائومی

827,000 تومان950,000 تومان

Xiaomi Urban city Backpack

کوله پشتی شهری Urban شیائومی ، یک کوله پشتی مستطیل شکل 14 اینچی با استایلی شیک و مینیمالیستی، مناسب اشخاص باسلیقه است.این کوله پشتی با وجود ظاهر ساده اش، دارای تعدادی محفظه و جیب خارج از فضای اصلی داخل کیف می باشد که بسیار زیبا و هنرمندانه جاسازی شده اند. درون این جیبها نیز فضا سازی و بخش بندی شده است: مکان های مخصوصی برای قرار دادن تلفن همره، پاور بانک، خودکار، کلید و … و همچنین محفظه مخصوص عینک.

صاف

کوله پشتی شهری Urban شیائومی

کوله پشتی شهری Urban شیائومی ، یک کوله پشتی مستطیل شکل 14 اینچی با استایلی شیک و مینیمالیستی، مناسب اشخاص باسلیقه است.
این کوله پشتی با وجود ظاهر ساده اش، دارای تعدادی محفظه و جیب خارج از فضای اصلی داخل کیف می باشد که بسیار زیبا و هنرمندانه جاسازی شده اند. درون این جیبها نیز فضا سازی و بخش بندی شده است: مکان های مخصوصی برای قرار دادن تلفن همره، پاور بانک، خودکار، کلید و … و همچنین محفظه مخصوص عینک.

بافت کیف ۱۰۰% پولیستر بوده و مواد به کار رفته در سطح کوله پشتی شیائومی مدل Urban ضد آب و ضد لک است.اگر هنکام نوشیدن آب و یا نوشیدنی قطراتی بر روی کیف شما ریخت اصلا نگران نباشید،قطرات در کیف نفوذ نکرده و کوله پشتی شما همچنان تمیز باقی خواهد ماند. زیپهای کیف بسیار روان بودهو سر زیپها زیبا و خوش دست است و هنگام کشیده شدن سر نمی خورد.دسته و بندهای قابل تنظیم کیف از جنس نایلون محکم و با دوام است. فضای داخلی کیف نیز بسیار زیباست.جیب های های فراوانی که درون کیف تعبیه شده است کارایی آن را دو چندان می کند.بخشی از فضای داخل کوله پشتی مناسب لپ تاپ های ۱۴ اینچی طراحی شده و با حضور ۴ لایه از لپ تاپمحافظت می کند. بر روی لایه محافظ این بخش، جیب مخصوص تبلت قرار دارد. بخش بندی های درون کیف با دقتو سلیقه تمام انجام شده است.ارتفاع این کوله پشتی ۳۹ عرض آن ۳۰ و پهنایش ۱۴ سانتیمتر می باشد.کوله پشتی شیائومی مدل Urban برای افرادی که عموما گجت های متفاوتی را، در کنار کتاب و لپ تاپ،همراه دارند و به نظم و سلامت وسایل خود اهمیت می دهند،‌ گزینه بسیار مناسبی است.

 

برای پیدا کردن نمونه های متنوع از کیف های شیائومی اینجا را کلیک کنید

رنگ

خاکستری, خاکستری تیره

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لــیوار فــارس