پنکه USB شیائومی مدل VH

234,000 تومان 148,000 تومان

Xiaomi VH Smart USB Fan

این فنِ قابل حمل، بسیار کاربردی و مدرن است. مونتاژ کیفی و مواد سازگار با محیط زیست همان چیزی است که فن خنک کننده VH 104 USB را خاص می کند. در طول روزهای تابستان، طراوت و آرامش را در کنار راحتی و ریلکسی به خود هدیه دهید.

(دیدگاه کاربر 1)
صاف


پنکه USB شیائومی مدل VH

پنکه USB شیائومی مدل VH قابل حمل بوده و به راحتی می تواند بر روی میز شما قرار بگیرد و برای شما خنکی را در تمام طول روز فراهم کند.

این پنکه با طراحی خاص، در رنگ های سیاه و سفید موجود است. که ابعاد آن ۱۲٫۰ × ۱۲٫۰ × ۱۰٫۰ سانتی متر می باشد و به راحتی می تواند در داخل هر فضایی قرار گیرد. همچنین یک دستگیره مخصوص از چرم مصنوعی وجود دارد که به عنوان پایه ای برای فن استفاده می شود. همچنین، شما می توانید از آن برای آویزان کردن فن بر روی دیوار استفاده کنید.

پنکه USB شیائومی مدل VH می تواند در هر دو جهت هوا را خنک کنند. این فن دارای ۵ پره در یک طرف و ۷ پره در طرف مقابل است. به لطف یک موتور دوگانه خاص که همه ی پره های فن را هم زمان می چرخاند، باعث ترکیب شدن جریان هوا شده و این رویکرد موجب کاهش سطح نویز می شود. طبق گفته سازنده فن خنک کننده VH 104 USB بی سر و صدا کار می کند؛ به طوریکه حتی کودک را بیدار نخواهد کرد. بنابراین فن نه تنها در دفتر، بلکه در خانه نیز مفید است.

انرژی فن از طریق کابل USB، که تا ۱ متر طول دارد، فراهم می شود. می توان آن را زمانی که در حال کار هستید به کامپیوتر خود و یا به دستگاه های دیگر متصل کنید؛ به عنوان مثال، به یک پاور بانک. دستگاه با بهره گیری از یک سیستم کنترل هوشمند، به راحتی روشن می شود. فقط کافیست بدنه ی فن را لمس کرده و یا دست خود را در مقابل آن تکان دهید.

پنکه USB شیائومی مدل VH در دو سرعت عمل می کند. پره ها قابل برداشتن هستند و هروقت که لازم باشد به راحتی شستشو و تمیز می شوند. مصرف انرژی این فن کم است و قدرت آن ۵ وات می باشد.

جعبه ای که فن در آن قرار دارد، از ورق بازیافتی ساخته شده که سازگار با محیط زیست است. اما نحوه استفاده از این جعبه، بسته به تخیل و ابتکار شما دارد.

برای دیدن پنکه هوشمند شیائومی اینجا را کلیک کنید

رنگ

سفید, مشکی