پلوپز هوشمند شیائومی مدل IHP

1,322,000 تومان

Xiaomi MiJia Induction Heating Pressure Rice Cooker

 

پلوپز هوشمند IHP شیائومی با ظاهری بسیار شیک و جذاب، تکنولوژی و زیبایی را برای منزل شما به ارمغان می آورد.
پلوپز هوشمند محصول جدید دیگری از کمپانی شیائومی است. این کمپانی اعلام کرده که پلوپز هوشمندش در حال حاضر بیش از 200 برند برنج را شناسایی می کند و این میزان در آینده افزایش خواهد یافت. توانایی پلوپز شیائومی به پخت برنج محدود نیست و امکان پخت خوراکی های متنوعی از جمله کیک برای آن در نظر گرفته شده است.

صاف

پلوپز هوشمند شیائومی مدل IHP

 

پلوپز هوشمند IHP شیائومی با ظاهری بسیار شیک و جذاب، تکنولوژی و زیبایی را برای منزل شما به ارمغان می آورد.
پلوپز هوشمند محصول جدید دیگری از کمپانی شیائومی است. این کمپانی اعلام کرده که پلوپز هوشمندش در حال حاضر بیش از ۲۰۰ برند برنج را شناسایی می کند و این میزان در آینده افزایش خواهد یافت. توانایی پلوپز شیائومی به پخت برنج محدود نیست و امکان پخت خوراکی های متنوعی از جمله کیک برای آن در نظر گرفته شده است.
پلوپز هوشمند شیائومی مدل IHP بهترین انتخاب برای شماست، این دستگاه نه تنها از پیشرفته ترین تکنولوژی گرمایش الکترومغناطیسی بهره برده، بلکه دارای تکنولوژی گرمایش میکرو فشار مدرن است که اجازه می دهد برنج به طور یکنواخت داغ شود. گرما به سمت بالا گسترش یافته و برنج موجود در پلوپز به طور مساوی حرارت می گیرد، در حالی که استفاده از فن آوری IHP و افزایش میکرو فشار، به حفظ طعم واقعی برنج کمک می کند.
لایه اصلی پلوپز از چدن است که همراه با کنترل حرارت هوشمند باعث ایجاد پایداری حرارتی نفوذپذیر و بی نظیری می شود، و می تواند با توجه به سلایق مختلف و انواع متفاوت برنج تنظیم می شود.
پلوپز هوشمند شیائومی مدل IHP با استفاده از اپلیکیشن موبایل می توانید بارکد بسته برنج را اسکن کنید تا پلوپز علاوه بر نمایش اطلاعات آن، بهترین روش پخت را انتخاب نماید. با استفاده از اپلیکیشن در هر زمان و از هر کجا که هستید، برنجی لذیذ برای خود آماده کنید، درست قبل از رسیدن به منزل غذای شما آماده است.
تنها پختن غذا و استفاده از پلوپز آسان نیست، بلکه بکارگیری مواد نچسب در ساخت دستگاه، کاربرد و تمیز کردن پلوپز هوشمند IHP شیائومی را آسان کرده است. به لطف پوشش PFA، غذا به هیج وجه به قابلمه نمی چسبد. سطح داخل پلوپز بسیار صاف است که آن را با دوام تر می سازد.
این پلوپز دارای ۳ لیتر ظرفیت است و تنها در رنگ سفید به بازار عرضه شده است.

برای دیدن پلوپز 3 لیتری شرکت شیائومی اینجا را کلیک کنید

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لــیوار فــارس