هندزفری مینی Amoi R8 2018 شیائومی

99,000 تومان105,000 تومان

Xiaomi Amoi r8 2018 mini Bluetooth

هندزفری مینی Amoi R8 2018 شیائومی  یکی دیگر از شاهکار های این شرکت در عرصه تولید هدست مینی بیسیم ( بلوتوث ) با وزنی فوق سبک و پشتیبانی از سامانه ارتباطی بلوتوس نسل 4.1 می باشد ،يک ميکروفون با کيفيت بالا، قيمت مناسب، با خروجي HFP/HSP و دريافت همه جهته صدا مي باشد.

وزن این هدست فقط 3.5 گرم می باشد 

(دیدگاه کاربر 2)
صافهندزفری مینی Amoi R8 2018 شیائومی

هندزفری مینی Amoi R8 2018 شیائومی یکی دیگر از شاهکار های این شرکت در عرصه تولید هدست مینی بیسیم ( بلوتوث ) با وزنی فوق سبک و پشتیبانی از سامانه ارتباطی بلوتوس نسل 4.1 می باشد ،یک میکروفون با کیفیت بالا، قیمت مناسب، با خروجی HFP/HSP و دریافت همه جهته صدا می باشد. این میکروفون بر پایه تکنولوژی SMDا( Surface-mount technology) ساخته شده و از محصولات شرکت تلسا می باشد. پاسخ فرکانسی گسترده و مصرف پایین، این قطعه را برای استفاده در بسیاری از کاربردها مناسب می سازد.


هندزفری مینی Amoi R8 2018 شیائومی یکی دیگر از شاهکار های این شرکت در عرصه تولید هدست مینی بیسیم ( بلوتوث ) می باشد ،یک میکروفون با کیفیت بالا، قیمت مناسب، با خروجی LLC و دریافت همه جهته صدا می باشد. این میکروفون بر پایه تکنولوژی SMD ساخته شده و از محصولات شرکت تلسا می باشد. پاسخ فرکانسی گسترده و مصرف پایین، این قطعه را برای استفاده در بسیاری از کاربردها مناسب می سازد.

هندزفری مینی Amoi R8 2018 شیائومی با بلوتوث 4.1 همگام سازی شده و سریعتر از همیشه قبل از اینکه به محل گوشی یا خودرو خود برگردید به آن متصل می شود . بلوتوث ۴٫۱ سریعتر از همیشه باعث می شود هیچ خللی در صدا دریافتی نداشته باشید.

این هدست دارای باتری قدرتمند می باشد که 3 ساعت مکالمه یا 2 ساعت موزیک و یا 70 ساعت در حالت Standby را دارا هست

 

رنگ

سبز, سفید, مشکی

مدل

Headset Q13