هندزفری شیائومی In Ear Fit

36,000 تومان48,000 تومان

Xiaomi In Ear Fit Headset

هندزفری شیائومی In Ear Fit ، هندزفری های شیائومی بهترین کیفیت صدا را برای شما به ارمغان می آورد دیافراگم های فلزی آلیاژ تشکیل دهنده بخش دیافراگم بهترین سیستم های صوتی جهان دیافراگم های فلزی نسبت به سایر دیافراگم ها از مزیت بارزی برخوردار هستند

صافهندزفری شیائومی In Ear Fit

هندزفری شیائومی In Ear Fit ، هندزفری های شیائومی بهترین کیفیت صدا را برای شما به ارمغان می آورد دیافراگم های فلزی آلیاژ تشکیل دهنده بخش دیافراگم بهترین سیستم های صوتی جهان دیافراگم های فلزی نسبت به سایر دیافراگم ها از مزیت بارزی برخوردار هستند و آن نیز سرعت بالای انتقال صدا در آنها است. از این نوع دیافراگم ها تنها در سیستم های حرفه ای و با کیفیت استفاده می شود. پوشش فلزی سطح این دیافراگم ها فرکانس های صوتی را با سرعت بالاتری انتقال می دهد. علاوه بر آن، استفاده از این دیافراگم ها عملکرد کلی سیستم های صوتی را بهبود می بخشد و موجب افزایش بیس و ثبات صدا می شود. مجهز به سیستم دمپینگ دوتایی جدید و ایجاد صدای شفاف تر و با کیفیت تر امواج صوتی ایجاد شده توسط دیافراگم این هندزفری توسط دیواره محفظه صدا دوباره به سمت دیافراگم بازمی گردد و با صدای رزونانس موجود در هدفون ها تداخل می کند.

سیستم دمپینگ دوتایی جدید در هندزفری های نقره ای شیائومی امواج صدای منعکس شده را پراکنده می کند و افکت های آن را در دیافراگم کاهش می دهد و به همین دلیل صدای شفاف تر و با کیفیت بالاتری ایجاد می کند. دارای سه دکمه کنترل و میکروفون داخلی سازگار با اغلب دستگاه های اندرویدی سیم های اضافی ای که در داخل میکروفون قرار داده شده است تداخل میان هدفون ها و میکروفون را به حداقل ممکن می رساند و صدای شفاف تری را برای مکالمه شما ایجاد می کند. دکمه های این هندزفری با اغلب دستگاه های اندرویدی کاملا سازگار است. علاوه بر آن، این هندزفری با برخی از دستگاه های مجهز به سیستم عامل iOS نیز تا حدودی سازگار است (به جز دکمه های مربوط کم یا زیاد کردن صدا) بسته بندی کلاسیک و زیبا هندزفری های شیائومی در بسته بندی های کلاسیک و زیبایی عرضه می شود که داخل این بسته بندی سه نوع سری قابل تعویض با ابعاد متفاوت قرار داده شده است هندزفری نقره ای شیائومی دارای پوشش طلایی و طراحی زیبا دارای سیم های بافته شده از الیاف کولار هنئزفری شیائومی از الیاف کولار بافته شده و این امر از گره خوردن آن جلوگیری می کند.

علاوه بر آن، استفاده از الیاف کولار در سیم های این هندزفری از پاره شدن آنها جلوگیری می کند و موجب ماندگاری بیشتر سیم ها می شود. دارای سری های سیلیکونی با کیفیت و مقاوم سری های هندزفری داخل گوشی شیائومی از جنس سیلیکون با کیفیت است و در عین حال در هنگام گوش دادن به موسیقی احساس خوبی برای شما ایجاد می کند. دارای جک ۳.۵ میلی متری با پوشش طلایی پوشش طلایی  و رزونانس صدای بهتری را ایجاد می کند. تکنولوژی منحصر به فرد اثر انگشت سطح گوشی های این هندزفری مطابق با مجموعه ای از اطلاعات مربوط به اثر انگشت های واقعی است و به همین دلیل درآوردن و وارد کردن آن را به گوش آسان می کند، بدون آنکه اثر انگشتی بر روی آن باقی بماند نهایت پیشرفت در کیفیت صدا دارنده جایزه iF در زمینه طراحی محصول جایزه طراحی iF که برای اولین بار در سال ۱۹۵۳ میلادی در نمایشگاه تجارت صنعتی شهر هانوفر آلمان اعطا شد هر ساله به محصولات جدیدی که دارای طراحی بی نظیری هستند داده میشود

. طراحی جهانی هدفون های داخلی گوشی شیائومی از میان بیش از ۶۰۰۰ محصول و ۵۵ کشور جهان موفق به کسب جایزه برترین طراحی شده است.

رنگ

بنفش, سبز, طلایی, مشکی, نقره ای