ماگ هوشمند ۳۱۶ چراغ دار شیائومی

413,000 تومان

Xiaomi Cup temperature 316

ماگ هوشمند ۳۱۶ چراغ دار شیائومی ، شیائومی همچنان به تولید و ساخت ماگهای هوشمند خود ادامه می دهد و محصولات جدیدی را از دسته ماگ ها تولید کرده است که میتوان به جدید ترین آن یعنی ماگ هوشمند ۳۱۶ چراغ دار شیائومی اشاره کرد ، این ماگ با ظرفیت 360 میلیلیتر خود یک ماگ هوشمند استاندارد محسوب می شود و با طراحی یک LED لایت و استوانه ای در پایین این ماگ دمای درون ماگ را به نشانه  قرمز ( گرم ) یا آبی ( سرد )به نمایش میگذارد .

صاف

ماگ هوشمند ۳۱۶ چراغ دار شیائومی

ماگ هوشمند ۳۱۶ چراغ دار شیائومی ، شیائومی همچنان به تولید و ساخت ماگهای هوشمند خود ادامه میدهد و محصولات جدیدی را از دسته ماگ ها تولید کرده است که میتوان به جدید ترین آن یعنی ماگ هوشمند ۳۱۶ چراغ دار شیائومی اشاره کرد ، این ماگ با ظرفیت 360 میلی لیتر خود یک ماگ هوشمند استاندارد محسوب می شود و با طراحی یک LED لایت و استوانه ای در پایین این ماگ دمای درون ماگ را به نشانه  قرمز ( گرم ) یا آبی ( سرد ) به نمایش میگذارد .

ماگ هوشمند ۳۱۶ چراغ دار شیائومی با پوشش 4 لایه و طراحی خاص خود و رنگ 4 پوششی SUS304 که یک پوشش بسیار مقاوم در برابر خراش و خوردگی دارا است . وزن بسیار سبک این ماگ خود یکی دیگر از خواص این محصول می باشد ، یک باتری کوچک سایز 2023 برای روشنایی و نشانگر این محصول در پایین این ماگ بکار رفته است

 

برای دیدن نمونه های دیگر فلاسک یا ماگ هوشمند شیائومی اینجا را کلیک کنید

 

مدل

Cup temperature 316