ماهیتابه نانو سرامیک نچسب شیائومی

623,000 تومان

Xiaomi Yue MOTOMI series 30cm

ماهیتابه نانو سرامیک نچسب شیائومی ، را میتوان در یک جمله خلاصه و میتوان ورود تازه  این شرکت را به صنعت آشپزخانه هوشمند خوش آمد گفت،این ماهیتابه نانو سرامیک نچسب شیائومی در یک جمله اوج طراحی و خلاقیت تولید کنندگان کمپانی بزرگ آلمانی را به دست چینی ها ( شرکت MOTOMI ) را یک پیشرفت در صنعت بزرگ و پول ساز آشپزخانه نام برد.

(دیدگاه کاربر 2)
صافماهیتابه نانو سرامیک نچسب شیائومی

ماهیتابه نانو سرامیک نچسب شیائومی ، را میتوان در یک جمله خلاصه و میتوان ورود تازه  این شرکت را به صنعت آشپزخانه هوشمند خوش آمد گفت،
این ماهیتابه نانو سرامیک نچسب شیائومی در یک جمله اوج طراحی و خلاقیت تولید کنندگان کمپانی بزرگ آلمانی را به دست چینی ها ( شرکت MOTOMI ) را یک پیشرفت در صنعت بزرگ و پول ساز آشپزخانه نام برد.

 

ماهیتابه نانو سرامیک نچسب شیائومی تحت لایسنس Greblon آلمان می باشد و با گرید A+ و لایسنس کیفیت به کشور های هم چون آمریکا و کانادا صادر می گردد / اطلاعات بیشتر درباره این کمپانی اینجا را کلیک کنید Greblon 

در جعبه این ماهیتابه نانو سرامیک نچسب شیائومی  یک عدد قاشق چوبی نانو با کیفیت بسیار بالا قراردارد که شرکت تولید کنند فقط پیشنهاد استفاده این قاشق را برای پخت و پز به مشتریان خود کرده است .

یکی از خواص اصلی این ماهیتابه استفاده از تکنولوژی نانو و نچسب بودن آن می باشد که خود ویژگی برتری را نصبت به  محصولات مشابه ایجاد کرده است .

در پایان میتوان به طراحی المنت GRG که یک تکنولوژِی جدید در صنعت انتقال حرارت به صورت یک نواخت می باشد را اشاره کرد که حتی برای استفاده این ماهیتابه بر روی شعله های کوچک ، دمایی یک نواخت و ثابت را به تمام قسمت های ماهیتابه می رساند و از سوختن مواد غذایی در یک طرف ماهیتابه جلوگیری میکند .

سایز این ماهیتابه به قطر 30 سانتی متر میباشد که یکی از سایز های استاندارد برای پخت و پز می  باشد

ابعاد این محصول در پایین به صورت تصویری خدمت شما منتشر می گردد

و در جعبه این محصول قاشق چوبی نانو قرار دارد که عکس آن پیوست می باشد

مدل

Taste Plus Germany