عینک آفتابی تراولر شیائومی

846,000 تومان941,000 تومان

Xiaomi Turok Steinhardt Traveler Sunglasses

 

این عینک با کیفیت بالا به خوبی چشم ها را از اشعه خورشید محافظت می کند، زیرا لنزها اشعه ماوراء بنفش را 100٪ مسدود می کنند. لنزهای عینک علاوه بر محافظت چشم بسیار سبک وزن بوده و دارای تراکم ۱/۰۳ گرم بر سانتیمتر مکعب است.

صاف


عینک آفتابی تراولر شیائومی

شیائومی تا کنون عینک های متعددی عرضه کرده است که همگی آنها دارای طراحی مناسب و کیفیت بالایی هستند.عینک آفتابی تراولر شیائومی محصولی دیگر از این کمپانی است.
این عینک با فریم پلاستیکی و طراحی خاص دارای ظاهری اسپرت می باشد.این عینک با کیفیت بالا به خوبی چشم ها را از اشعه خورشید محافظت می کند،زیرا لنزها اشعه ماوراء بنفش را ۱۰۰٪ مسدود می کنند.
لنزهای عینک علاوه بر محافظت چشمبسیار سبک وزن بوده و دارای تراکم ۱/۰۳ گرم بر سانتیمتر مکعب است.عینک آفتابی تراولر شیائومی همچنین می تواند در فصل پاییز و زمستان استفاده شود،زیرا قادر به کاهش نور خیره کننده منعکس شده از جاده های مرطوب و برفی است.
و مهمتر از همه، دیدی روشن تر و شفاف تر در اختیار شما قرار می دهد.عینک آفتابی تراولر شیائومی را می توانید در طول روز و طولانی مدت بدون احساس خستگی استفاده نمایید.لنزهای پلاریزه کاملا شفاف هستند. نور پراکنده و منعکس شده را فیلتر کرده و نمایی واقعیو شفاف تر از اجسام را نشان می دهد که باعث کاهش خستگی چشمها نیز می شود.فریم عینک نیز با وجود وزن کم فوق العاده با دوام است. دسته عینک از فلز و پلاستیکیهم رنگ با فریم ساخته شده است. کیفیت فلز و مواد به کار رفته در قاب عینک استحکام و دوام آن را تضمین می کند.لنز خاکستری رنگ و قاب عینک، نمایی اسپرت به آن داده که هم خانم ها و آقایان می توانند از آن استفاده کنند.پد بینی عینک آفتابی Turok Steinhardt Traveler به طور یکنواخت و سرتاسری با فریم طراحی شده است،که باعث عدم ایجاد حساسیت شده، استفاده و پوشش عینک را آسان تر می سازد.

برای دیدن عینک های شیائومی اینجا را کلیک کنید .

رنگ

قهوی, مشکی

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارنتی 12 ماه لــیوار فــارس