شیائومی پاور بانک استیل ۶۰۰۰mAh ZMI

866,000 تومان

Xiaomi Crowdfunds 6000mAh ZMI Stainless Steel

شیائومی یک پاور بانک جدید را تحت پلت فرم crowdfunding اش رونمایی کرده است. این پاور بانک جدید توسط ZMI تولید شده است و دارای یک بدنه ی استیل ضد زنگ می باشد و از شارژ سریع نیز پشتیبانی می کند.

 

صاف

شیائومی پاور بانک استیل ۶۰۰۰mAh ZMI

شیائومی یک پاور بانک جدید را تحت پلت فرم crowdfunding اش رونمایی کرده است. این پاور بانک جدید توسط ZMI تولید شده است و دارای یک بدنه ی استیل ضد زنگ می باشد و از شارژ سریع نیز پشتیبانی می کند . در مورد ظاهر باید گفت که پاور بانک استیل ZMI با استفاده از استیل ضد زنگ ۳۰۴ ساخته شده که به منظور افزایش تابش خیره کننده، بیشتر جلا داده شده است، به طوری که به آن یک حالت آینه مانند می دهد. بدنه با لبه های قوس دار متقارن و گوشه های منحنی، شکل یک گوشی هوشمند را می گیرد، که در بالا نیز دارای یک نشانگر LED است.

این پاور بانک دارای یک باتری پلیمری با ظرفیت بالا ۶۰۰۰ میلی آمپر و همچنین USB نوع C دو طرفه با قابلیت پشتیبانی از شارژ سریع می باشد. ورودی این پاور ۵V / 2A یا ۹V / 1.8A است در حالی که خروجی آن ۵٫۱V / 2.4A، ۹V / 1.6A و ۱۲V / 1.2A می باشد. همچنین این پاور بانک استیل به همراه یک پوشش محافظ چرمی PU، کابل آداپتور OTG و لوازم جانبی دیگر عرضه می شود.

شیائومی پاور بانک استیل ۶۰۰۰mAh ZMI T این پاور بانک دارای یک باتری پلیمری با ظرفیت بالا ۶۰۰۰ میلی آمپر و همچنین USB نوع C دو طرفه با قابلیت پشتیبانی از شارژ سریع می باشد. ورودی این پاور ۵V / 2A یا ۹V / 1.8A است در حالی که خروجی آن ۵٫۱V / 2.4A، ۹V / 1.6A و ۱۲V / 1.2A می باشد. همچنین این پاور بانک استیل به همراه یک پوشش محافظ چرمی PU، کابل آداپتور OTG و لوازم جانبی دیگر عرضه می شود.

در مورد ظاهر باید گفت که پاور بانک استیل ZMI با استفاده از استیل ضد زنگ ۳۰۴ ساخته شده که به منظور افزایش تابش خیره کننده، بیشتر جلا داده شده است، به طوری که به آن یک حالت آینه مانند می دهد. بدنه با لبه های قوس دار متقارن و گوشه های منحنی، شکل یک گوشی هوشمند را می گیرد، که در بالا نیز دارای یک نشانگر LED است.

 

مدل

پاور بانک استیل