شارژر فندکی فست شارژ zmi شیائومی

101,000 تومان 95,000 تومان

Xiaomi ZMI AP821 Dual QC3.0 USB Car Charger

این شارژر با دو پورت USB امکان شارژ همزمان دو دیوایس را برای شما فراهم می کند. هر دو پورت USB از Quick Charge 3.0 پشتیبانی می کنند، بنابراین می توانید دستگاه های خود را به سرعت شارژ کنید. خروجی تنها 18 وات است. شارژ سریع این گجت در حالت استفاده از یک پورت میزان5V / 2.4A و در صورت استفاده همزمان از دو خروجی در مجموع5V / 3.6A را پشتبیانی می کند.

صافشارژر فندکی فست شارژ zmi شیائومی

شارژر فندکی فست شارژ zmi شیائومی به همراه داشتن شارژر در ماشین مطلب مهمی است که احساس نیاز به آن بارها برای همه پیش آمده است. زمانی که مدت طولانی در ماشین سپری می کنید و یا در سفر هستید، لازم است از مسیریابی و یا دیگر نرم افزارهای موبایل استفاده کنید که شارژ زیادی از گوشی مصرف می شود. در چنین مواقعی نیاز به شارژر فندکی ماشین احساس می شود. کیفیت و نوع شارژر نیز طبعا از اهمیت بالایی برخوردار است. شیائومی برای رفع این نیاز مدل های مختلف شارژر فندکی را عرضه کرده است. شارژر فندکی فست شارژ zmi شیائومی یکی از این محصولات است.

این شارژر با دو پورت USB امکان شارژ همزمان دو دیوایس را برای شما فراهم می کند. هر دو پورت USB از Quick Charge 3.0 پشتیبانی می کنند، بنابراین می توانید دستگاه های خود را به سرعت شارژ کنید. خروجی تنها تا ۱۸ وات است. شارژ سریع این گجت در حالت استفاده از یک پورت میزان۵V / ۲.۴A و در صورت استفاده همزمان از دو خروجی در مجموع۵V / ۳.۶A را پشتبیانی می کند.

شارژر فندکی فست شارژ zmi شیائومی با پشتیبانی از QC 2.0، QC 3.0 و پروتکل FCP قدرت خروجی را به صورت هوشمندانه تنظیم می کند و می توانید تبلت، تلفن همراه خود و همچنین برخی از دوربین های دیجیتال و حتی مک بوک های دارای پورت USB Type-C را با آن شارژ کنید.

وجود ۵ نوع سیستم محافظ، نه تنها بهره وری از شارژ دستگاه را افزایش داده، بلکه باعث ایمنی گجت و نیز خودرو می باشد: جلوگیری از عبور جریان الکتریکی بیش از حد از طریق شارژر، حفاظت از دستگاه در برابر اتصال کوتاه در زمان کار، حفاظت از شارژر در برابر ولتاژ خروجی بیش از حد بالا، حفاظت از تداخل الکترومغناطیسی، حفاظت خودکار از شارژر در دمای بالا.

شارژر فندکی فست شارژ zmi شیائومی با سطحی فلزی توسط فرآیند CNC 18 ساخته شده است. چراغ های LED، می توانند موقعیت شارژر را در تاریکی نشان دهند.

این دیوایس با ابعاد ۶۱.۴×۲۴.۶ میلیمتر و وزن ۵۴ گرم، با ولتاژ ورودی ۱۲V / 24V، تقریبا با فندکی تمامی خودروها سازگار است.

برای دیدن لوازم جانبی موبایل اینجا را کلیک کنید .

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لـیوار فــارس