شارژر فندکی فست شارژ نسل ۳ شیائومی

148,000 تومان

Xiaomi CZCDQ02ZM QC3.0 Metal Car Charger

 

شارژر فندکی فست شارژ نسل 3 شیائومی با پشتیبانی از شارژ سریع همزمان دو دیوایس، علاوه بر هوشمندی در کنترل ولتاژ، مجهز به ۵ سیستم حفاظتی بوده و دیوایس ها را از افزایش دما و حرارت، جریان بیش از حد، اتصال کوتاه، ولتاژ بیش از حد یا جریانات الکترومغناطیسی حفظ می کند.

صاف

شارژر فندکی فست شارژ نسل ۳ شیائومی

شارژر فندکی فست شارژ نسل ۳ شیائومی به همراه داشتن شارژر در ماشین مطلب مهمی است که احساس نیاز به آن بارها برای همه پیش آمده است. کیفیت و نوع شارژر نیز طبعا از اهمیت بالایی برخوردار است. شیائومی برای رفع این نیاز مدل های مختلف شارژر فندکی را عرضه کرده است. شارژر فندکی فست شارژ نسل ۳ شیائومی محصول جدیدی در این راستاست.

شارژر فندکی فست شارژ نسل ۳ شیائومی با بدنه تمام فلزی نسبت به مدل های قبلی از استحکام بیشتری برخوردار بوده و دارای ویژگی های جدیدی نیز می باشد.

این شارژر با داشتن USB دوگانه امکان شارژ سریع همزمان دو دیوایس را به صورت  ۵V = 3A * 2 یا ۹V = 2A * 2 یا ۱۲V = 1.5A * 2 MAX 36W فراهم کرده است.

شارژر فندکی فست شارژ نسل ۳ شیائومی علاوه بر هوشمندی در کنترل ولتاژ، مجهز به ۵ سیستم حفاظتی بوده و دیوایس ها را از افزایش دما و حرارت، جریان بیش از حد، اتصال کوتاه، ولتاژ بیش از حد یا جریانات الکترومغناطیسی حفظ می کند.

شارژر فندکی تمام فلزی شیائومی همچنین برای استفاده در موارد خاص دارای یک پورت  USB نوع C است. این پورت در پهلوی دیوایس قرار گرفته است.

شارژر فندکی فست شارژ نسل ۳ شیائومی با تمامی دستگاه های iOS و Android سازگار است و می توانید با خاطری آسوده، چه از لحاظ سرعت و چه از لحاظ امنیت و سلامت دیوایس های خود، آن ها را در ماشین شارژ کنید.

این دیوایس با ابعاد ۶٫۸x 2.5  x 2.5 سانتیمتر و وزن ۶۸ گرم، تقریبا با فندکی تمامی خودروها سازگار است.
برای دیدن این محصول در نسخه های قدیمی تر اینجا را کلیک کنید .

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لــیوار فــارس

رنگ

نقره ای