ساندبار هوشمند شیائومی

2,052,000 تومان

Xiaomi Millet TV audio

ساندبار هوشمند شیائومی ، با ساندبار هوشمند شیائومی از زندگی هوشمند لذت ببرید. این دستگاه با توجه به پورت ها و وردی هایی که دارد می تواند به عنوان مرکز خانه هوشمند شما عمل کند. این ساندبار دارای ۳ پورت HDMI،‌ دو پورت USB، رابط شبکه، VGA، AV، پورت RF، کابل اتصال تلویزیون،‌ کنسول بازی، لب تاب و کامپیوتر است.

صاف


ساندبار هوشمند شیائومی

ساندبار هوشمند شیائومی ، با ساندبار هوشمند شیائومی از زندگی هوشمند لذت ببرید.

ساندبار شیائومی سال ۱۹۲۵ اولین تلویزیون سیاه و سفید عرضه شدو ۲۵ سال بعد با حضور تلویزیون های رنگی انقلابی در این صنعت به وجود آمد. سالها بعد و در دهه نود تلویزیون های LCD به بازار آمد. هر تغییر در این صنعت احساسات و تجارب جدیدی برای مردم به ارمغان آورد.اکنون می توان گفت حضور ساندبار هوشمند شیائومی نیز،‌ با توجه به نوآوری هاو آسایشی که به همراه آورده، نوعی انقلاب در این عرصه است.با ساندبار شیائومی از زندگی هوشمند لذت ببرید.


ساندبار هوشمند شیائومی برای اتصال دیوایس های مختلف به تلویزیون دیگر مشکلی نخواهید داشت.این دستگاه با سیستم صوتی،‌ جعبه تنظیم و پاور آمپلی فایری که دارد،به عنوان مبنای تلویزیون شما عمل کرده و آن را به یک تلویزیون هوشمند تبدیل خواهد کرد.شما می توانید تلویزیون خود را به پروژکتور و یا حتی SONYVR متصل کنید.ساندبار شیائومی با بدنه فلزی و پنلهای آلومینیومی، با توانایی های فوق العاده ای که دارد،در زیبایی منزل شما نیز کمک می کند. تنها با استفاده از یک کابل Mi، و اتصالبه ساندبار، دیگر نیازی به کابلهای زیادی که هنگام نصب تلویزیون به دیوار باعث آشفتگی و بی نظمی می شد، ندارید. این کابل به تنهایی پاور و دیتا را به صفحه نمایش منتقل می کند.
ساندبار هوشمند شیائومی شما همچنین می توانید در صورت لزوم ساندبار خود را آپدیت کرده و با افزودن قطعات سخت افزاری، آپگرید کنید. با این امکان حداقل تا ۱۰ سالنیازی به خرید تلویزیون جدید نخواهید داشت.ساندبار شیائومی علاوه بر ایجاد صدای غنی و Hi-Fi از برنامه های جانبی بسیاری مانند آلبوم کودک، امکان خاموش شدن از طریق می باند و نمایش صفحه گوشی و یا تبلت بر روی تلویزیون پشتیبانی می کند.

 

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لــیوار فــارس

رنگ

سفید