دستیار تهویه هوا AQARA شیائومی

196,000 تومان

Xiaomi AQARA Air Conditioning Companion

 

با سنسور دما و رطوبت شیائومی، دستیار تهویه هوا Aqara، دمای محیط را در زمان واقعی کنترل می کند و دمای محیط را برای به حداکثر رساندن راحتی تنظیم می کند. در حالت خواب، این دیوایس می تواند درجه حرارت داخل اتاق را با توجه به سنسور رطوبت و درجه حرارت شیائومی تنظیم کرده، اتاق شما را در دمای مناسب نگه دارد.

صافدستیار تهویه هوا AQARA شیائومی

دستیار تهویه هوا AQARA شیائومی باعث می شود که سیستم تهویه مطبوع هوشمندمنزل برای شما به حداکثر راحتی برسد.بر اساس تکنولوژی انتقال بی سیم WiFi و ZigBee،دستیار تهویه هوا Aqara با سیستم تهویه مطبوع از طریق سیگنال های مادون قرمز کار می کند.

این دیوایس به عنوان مرکز کنترل دستگاه های خودکار ZigBee است که می تواند با تمام سنسورهاو کنترل کننده های ZigBee برای تحقق عملکرد چندگانه کار کند.با سنسور دما و رطوبت شیائومی،دستیار تهویه هوا Aqara، دمای محیط را در زمان واقعی کنترل می کند و دمای محیط را برای به حداکثررساندن راحتی تنظیم می کند. در حالت خواب، این دیوایس می تواند درجه حرارت داخل اتاق رابا توجه به سنسور رطوبت و درجه حرارت شیائومی تنظیم کرده، اتاق شما را در دمای مناسب نگه دارد.

با استفاده از عملکرد گیت وی و ارتباط هوشمند، دستیار تهویه هوا AQARA شیائومی می تواندبا انواع دستگاههای هوشمند Mi ارتباط برقرار کند تا امکانات بی حد و مرزی فراهم شود.با دستیار تهویه هوا کنترل خانه خود را از راه دور در دست داشته باشید، و یا اجازه دهید سیستمتهویه هوا به طور خودکار در زمان های خاص و درجه حرارت مورد نظر روشن/خاموش شود. به عنوانمثال طوری تنظیم کنید که پیش از ورود شما به منزل سیستم تهویه هوا روشن شود. از این طریق می توانیدعلاوه بر افزایش کیفیت زندگی خود در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید.

راه اندازی دستیار تهویه هوا AQARA شیائومی بسیار آسان است: دستگاه را در پریز برق وصل کنید.نرم افزار Mi Smart Home را دانلود کرده و دستیار تهویه هوا Aqara را اضافه کنید. پس از اتصال، دستورالعمل هایبرنامه را را دنبال کرده و با دستگاه های خانه هوشمند Mi ارتباط را برقرار سازید.

برای دیدن محصولات مشابه اینجا را کلیک کنید .

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لـیوار فــارس