دستیار تهویه هوا میجیا شیائومی

236,000 تومان

Xiaomi MiJia Air Conditioning Companion

 

این دیوایس همرا با سنسور رطوبت درجه حرارت شیائومی، تهویه مطبوع را همراه درجه حرارت محیط در زمان کنترل می کند و درجه حرارت محیط را تنظیم می کند. دستیار تهویه هوا میجیا شیائومی می تواند توان واقعی تهویه مطبوع و برآورد مصرف برق را تشخیص دهد. این دیوایس یکی از پیشگامان در عصر جدید کنترل هوشمند تهویه هوای مطبوع است.

صافدستیار تهویه هوا میجیا شیائومی

دستیار تهویه هوا میجیا شیائومی ، سیستم تهویه مطبوع را هوشمند می کند تا راحتی بیشتری برای شما فراهم کند. این دستگاه بر اساس فن آوری انتقال بی سیم WiFi و ZigBee، با سیستم تهویه مطبوع از طریق سیگنال های مادون قرمز کار می کند.

دستیار تهویه هوا میجیا شیائومی مرکز کنترل دستگاه های اتوماتیک ZigBee است که می تواند با تمام سنسورهای ZigBee و کنترل کننده ها کار کند.

این دیوایس همرا با سنسور رطوبت درجه حرارت شیائومی، تهویه مطبوع را همراه درجه حرارت محیط در زمان کنترل می کند و درجه حرارت محیط را تنظیم می کند. در حالت خواب، همراه با تهویه مطبوع می توانید درجه حرارت اتاق را در دمای مورد نظر ثابت نگه دارید، هوا نه خیلی گرم باشد و نه خیلی سرد.

با عملکرد گیت وی دستیار تهویه هوا میجیا شیائومی می تواند با انواع دستگاه های خانه هوشمند Mi ارتباط برقرار کند تا بتوانید از امکانات بی حد و حصر آن استفاده کنید: مانند یک کنترل از راه دور سیستم تهویه هوای منزل خود را از راه دور کنترل کنید، و یا اجازه دهید تا در زمان های خاص و یا با درجه حرارت مورد نظر، به طور خودکار روشن / خاموش شود. می توانید سیستم تهویه مطبوع خود را در زمانی از پیش تنظیم شده روشن کنید، یا طوری تنظیم کنید تا هنگامی که وارد خانه می شوید، روشن شود.

دستیار تهویه هوا میجیا شیائومی می تواند توان واقعی تهویه مطبوع و برآورد مصرف برق را تشخیص دهد. این امر نه تنها به صرفه جویی در هزینه هایتان کمک می کند، بلکه کیفیت زندگی شما را تضمین می کند. این دیوایس یکی از پیشگامان در عصر جدید کنترل هوشمند تهویه هوای مطبوع است.

استفاده از دستیار تهویه هوا میجیا شیائومی آسان است: دیوایس را در پریز برق وصل کنید. (دو شاخه تهویه مطبوع ۱۶A را بر روی آن نصب کنید.) نرم افزار Mi Smart Home را دانلود کرده و دستیار تهویه هوا را اضافه کنید. بعد از اتصال، دستورالعمل های برنامه را دنبال کرده و با سایر دیوایس های مجموعه خانه هوشمند شیائومی ارتباط را برقرار سازید.

برای خرید دستگاه تصفیه هوا هوشمند پرو شیائومی  اینجا را کلیک کنید .

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لــیوار فــارس