دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی

2,412,000 تومان

Xiaomi Mi Water Purifier

تصفیه آب شیائومی از یک فیلتر پنبه ای، دو فیلترکربن فعال و یک غشای اسمز معکوس تشکیل شده است. همچنین قابلیت اتصال به شبکه Wi-Fi و کنترل و اطلاع از وضعیت دستگاه توسط برنامه Mi Home در تلفن هوشمند کاربر را دارد و تصفیه آب شیائومی می تواند با سرعت 1 لیتر در دقیقه به تصفیه آب بپردازد. از دیگر مشخصات آن امکان نصب آسان دستگاه در کمتر از 5 دقیقه، صرفه جویی در مصرف آب بدون هدر رفت آب است.

(دیدگاه کاربر 1)
صافدستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی

دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی  به راحتی و توسط یک آداپتور به شیر آب موجود در منزل یا محیط کار شما متصل می شود.
یکی از ویژگی های مهم این دستگاه قابلیت اتصال به شبکه Wi-Fi و کنترل و اطلاع از وضعیت دستگاه توسط برنامه Mi Home در تلفن هوشمند کاربر است.
این برنامه شما را از کیفیت آب خروجی و همچنین زمان تعویض فیلترهای دستگاه مطلع می کند.
این دستگاه هوشمند از چهار فیلتر ساخته شده که برای تبدیل آب ناسالم به آب آشامیدنیِ سالم با هم کار می‌کنند.
این دستگاه از یک فیلتر پنبه ای، دو فیلترکربن فعال و یک غشای اسمز معکوس تشکیل شده است.
ابتدا فیلتر اول رسوبات و ناخالصی های آب را از بین میبرد؛
سپس فیلتر کربنی، رنگ و بوی موجود در آب را میگیرد و طعم آن را بهبود میبخشد،در نهایت غشای اسمز معکوس، فلزات سنگین، باکتری هاو سایر مواد آلی را از آب حذف می کند. تصفیه آب شیائومی می تواند با سرعت ۱ لیتر در دقیقه به تصفیه آب بپردازد.به این ترتیب می توانید در روز ۴۰۰ گالن آب را تصفیه نمایید.
از دیگر مشخصات آن امکان نصب آسان دستگاه در کمتر از ۵ دقیقه، صرفه جویی در مصرف آب بدون هدر رفت آب، امکان کنترل لحظه ای کیفیتآب آشامیدنی و مواد جامد محلول در آب توسط گوشی های هوشمند، امکان تبدیل آب لوله کشی به آب های آشامیدنی مشابه بطری های آب معدنی است.
همچنین در زمانی که مقدار دمای آب بسیار بالا باشد دستگاه بصورت خودکار بین دو حالت سرد و گرم سوییچ میکند تا از رسیدن آسیب هایاحتمالی به دستگاه جلوگیری نماید. همچنین این حسگر حتی اگر مقادیر بسیار کمی آب در داخل لوله باقی مانده باشد به سرعت شروع به تصفیه آن میکند.
این دستگاه مجهز به یک واحد کنترل لمسی ضد آب است که با توجه به طراحی ІPX شما حتی با دست خیس بدون هیچگونه نگرانی میتوانیداین واحد را لمس کنید و به لطف همین واحد و طراحی بسته آن تنها با یک کلیک از تغییر آب بین دوحالت آب معمولی و آب مقطر استفاده کنید.
برای دیدن فیلتر های این دستگاه اینجا را کلیک کنید .

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لــیوار فــارس