دستبند سلامتی شیائومی می بند Mi Band 4

445,000 تومان 390,000 تومان

Xiaomi Mi band 4

دستبند سلامتی شیائومی می بند Mi Band 4  با نمایشگری ۳۹٫۹٪ بزرگتر همراه می‌باشد و از صفحه نمایش رنگی AMOLED استفاده می‌کند که بر روی آن یک شیشه‌ حرارت دیده و ضد خش ۲٫۵D قرار گرفته است‌.با پشتیبانی از NFC، می‌بند ۴ می‌تواند برای پرداخت از طریق AliPay و WeChat Pay استفاده شود. همچنین تا ۵ATM در برابر آب مقاوم است و از یک سنسور دقیق ۶ محوره برای تشخیص هوشمندانه انواع مختلف حرکات شنا از جمله حالت آزاد، شنا پشت، شنا پروانه، و شنای مخلوط استفاده می‌کند. علاوه بر این می‌تواند ۶ حالت مختلف ورزشی مانند دویدن در محیط داخلی، دویدن در فضای باز، انجام تمرینات ورزشی، شنا کردن، دوچرخه سواری و پیاده روی را ثبت کند.

این محصول نسخه بدون  NFC میباشد

صاف

دستبند سلامتی شیائومی می بند Mi Band 4  با نمایشگری ۳۹٫۹٪ بزرگتر همراه می‌باشد و از صفحه نمایش رنگی AMOLED استفاده می‌کند که بر روی آن یک شیشه‌ حرارت دیده و ضد خش ۲٫۵D قرار گرفته است‌.با پشتیبانی از NFC، می‌بند ۴ می‌تواند برای پرداخت از طریق AliPay و WeChat Pay استفاده شود. همچنین تا ۵ATM در برابر آب مقاوم است و از یک سنسور دقیق ۶ محوره برای تشخیص هوشمندانه انواع مختلف حرکات شنا از جمله حالت آزاد، شنا پشت، شنا پروانه، و شنای مخلوط استفاده می‌کند. علاوه بر این می‌تواند ۶ حالت مختلف ورزشی مانند دویدن در محیط داخلی، دویدن در فضای باز، انجام تمرینات ورزشی، شنا کردن، دوچرخه سواری و پیاده روی را ثبت کند.

این دستنبد از Xiao AI نیز پشتیبانی می‌کند که می‌تواند برای کنترل محصولات IoT شیائومی استفاده شود. دستیار XiaoAi، هنگامی که دستبند را بالا بیاوید فعال می‌شود.

 

با بلند کردن مچ دستتان امکان پخش موسیقی، تنظیم برنامه‌ها و غیره را دارید. حتی می‌توانید همه اینها را طوری تنظیم کنید تا با دستورات صوتی کار کنند، بنابراین محصولی بسیار انعطاف پذیر می‌باشد. در نهایت توانایی پرداخت با NFC، حداقل در نوع NFC دار آن، Mi Band 4 را کارآمدتر می‌کند.

علاوه بر این دو، یک نسخه محدود Avengers نیز وجود دارد که با بندهای رنگی منحصر به فرد، صفحه نمایش سفارشی و یک سگک فلزی متناسب، همراه است.

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لـیوار فــارس