جاروبرقی رباتی هوشمند نسخه ۲ شیائومی

5,510,000 تومان

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Version 2

جارو برقی رباتیک نسخه ۲ در عملکرد خود به طور کامل ارتقا یافته است. اولین مورد، عمل جارو کردن و تمیز کردن همزمان همراه با رطوبت است که به سیستم جارو اضافه شده است. قدرت جذب این جارو نیز بهبود یافته و از ۱۸۰۰Pa به ۲۰۰۰Paارتقاء یافته است.

صاف

جاروبرقی رباتی هوشمند نسخه ۲ شیائومی


جارو برقی رباتیک نسخه ۲، نسخه به روز شده از جارو برقی رباتی هوشمند شیائومی است که توسط تیم جارو برقی روباتی میجیای شیائومی، عرضه شده است.

جارو برقی رباتیک نسخه ۲ در عملکرد خود به طور کامل ارتقا یافته است. اولین مورد، عمل جارو کردن و تمیز کردن همزمان همراه با رطوبت است که به سیستم جارو اضافه شده است. این محصول همزمان با جارو کردن، با استفاده از آب نیز زمین را تمیز کرده و بلافاصله خشک می کند. به این منظور فیلتر گردگیری در کف جارو تعبیه شده که با استفاده از میزان آب لازم، به مدت ۴۵ تا ۶۰ دقیقه مرطوب می ماند. فیلتر موجود میزان جذب آب را به طور اتوماتیک تنظیم می کند. طراحی نوع کشویی مدولار، نصب و قرار دادن مخزن را آسان کرده است.

جارو برقی رباتیک نسخه ۲ شیائومی به عنوان بهترین راه حل مجهز به سنسور لیزر پیشرفته LDS میباشد که میتواند اتاق را با سرعت ۵x 360 درجه در ثانیه اسکن کند. بدین ترتیب میتواند نقشه اتاق را آماده کرده و مسیر تمیز کردن را به طور دقیق و به موقع توسط الگوریتم منحصر به فرد SLAM طراحی کند.

این جارو برای اولین بار منطقه را تقسیم کرده و  تمیز کردن جایی را که برای که کاربران بیشتر مورد نیاز است، در اولویت قرار میدهد. فقط کافی است بر روی برنامه تلفن همراه مشخص کنید اولویت شما کجاست؛ بدین صورت میتوانید کار تمیز کردن را به طور موثرتر به پایان برسانید.

قدرت جذب این جارو بهبود یافته و از ۱۸۰۰Pa به ۲۰۰۰Pa ارتقاء یافته است. جارو برقی رباتی هوشمند شیائومی نسخه ۲ همچنین از بهینه سازی سیستم چرخشی تعلیق برخوردار است و در مورد موانع نیز دارای امکان غلبه بر مانع با ارتفاع ۲٫۰ سانتی متر  به جای ۱٫۵ سانتی متر در مدل قبلی  میباشد.

جارو برقی رباتیک نسخه ۲ شیائومی مجهز به ۱۳ سنسور، سنسور لیزر LDS و سنسور فشار است. تکنولوژی شارژ مادون قرمز آن، به ربات برای رفتن به موقع بر روی شارژر، کمک میکند.

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لــیوار فــارس