جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی

3,680,000 تومان

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

 

جاور برقی رباتی شیائومی یک وسیله فوق العاده هوشمند برای تمیز کردن منزل است که به ۱۲ سنسور مجهز می باشد.

سنسورهای لیزری فاصله، تمامی 360 درجه اطراف این وسیله را با سرعت 1800 بار در ثانیه اسکن می کنند تا به مانعی برخورد نداشته باشد. نقشه مسیر جارو با هوشمندی طراحی می شود. سه پردازنده حرکات دستگاه را به صورت بلادرنگ با الگوریتم محلی کردن و نقشه برداری همزمان (SLAM) محاسبه کرده، بهترین مسیر برای تمیز کردن را ارائه می کنند.

در مورد شارژ دستگاه نگران نباشید. جاروبرقی هوشمند شیائومی دارای یک باتری لیتیوم-یونی 5200 میلی آمپری است که با یک بار شارژ کامل، می تواند به مدت ۲/۵ ساعت کار کرده و مساحتی معادل 250 متر مربع را جارو کند.

صاف


جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی

جارو برقی رباتی شیائومی یک وسیله فوق العاده هوشمند برای تمیز کردن منزل است که به ۱۲ سنسور مجهز می باشد.سنسورهای لیزری فاصله، تمامی ۳۶۰ درجه اطراف این وسیله را با سرعت ۱۸۰۰ بار در ثانیهاسکن می کنند تا به مانعی برخورد نداشته باشد. نقشه مسیر جارو با هوشمندیطراحی می شود. سه پردازنده حرکات دستگاه را به صورت بلادرنگ با الگوریتم محلی کردنو نقشه برداری همزمان (SLAM) محاسبه کرده، بهترین مسیر برای تمیز کردن را ارائه می کنند.به وسیله اپلیکیشن Mi Home شما می توانید جاور برقی رباتی شیائومی را روشن کردهو آن را از دور کنترل کنید. همچنین می توانید روشهای تمیز کردن را تغییر داده و برنامه زمانی را تنظیم کنید.می توانید برنامه را طوری برای ربات تعریف کنید که درزمان خروجتان از منزل شروع به کار کرده و پیشاز بازگشت شما پاکسازی را تمام کرده باشد.

از جمله سنسورهای به کار رفته در جاور برقی رباتی شیائومی سنسورهای فراصوت،شتاب سنج و ژیروسکوپ است، تا فضای داخلی منزل شما را به دقت نقشه برداری کند.

ربات طبق روش گوشه ای و یا روش زیکزاک شروع به حرکت کرده، موانع را به خوبی رد کردهو با پیگیری نقشه برنامه ریزی شده به مسیر ادامه داده و تمیزسازی فضا را کامل می کند.برس اصلی جارو بطور اتوماتیک ارتفاع خود را تنظیم می‌کند تا بتواند بخوبی کف منزل را تمیز کند.قدرت مکش این دستگاه ۱۸۰۰ Pa است. جاور برقی رباتی شیائومی همچنین دارای برس‌های جانبی استکه برای رسیدن به شکاف‌ها باز می‌شوند. جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی تا فاصله ۱ سانتیمتریرا در زوایای منزل به خوبی پاکسازی می کند.
رعایت این فاصله برای حفظ ظاهر زیبای جاروبرقی است.
در مورد شارژ دستگاه نگران نباشید. جاروبرقی هوشمند شیائومی دارای یک باتری لیتیوم-یونی ۵۲۰۰ میلی آمپری استکه با یک بار شارژ کامل، می تواند به مدت ۲/۵ ساعت کار کرده و مساحتی معادل ۲۵۰ متر مربع را جارو کند.
پس از اتمام کار Mi Robot Vacuum به سمت داک رفته و شارژ می شود. اگر در حین انجام کار شارژدستگاه به کمتر از ۲۰ درصد برسد، مسیر به طورنیمه رها شده و جارو به سوی داک رفته و شارژ می گردد؛و با رسیدن به ۸۰ درصد شارژ دوباره به مسیر ترک شده باز گشته و به ادامه نقشه می پردازد.

شیائومی در مورد طول عمر باتری این دستگاه تا ۲ سال اطمینان داده است.
برای دیدن محصولات هوشمند خانگی شرکت شیائومی اینجا را کلیک کنید

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لــیوار فــارس