توپ فوتبال هوشمند شکست ناپذیر شیائومی

1,625,000 تومان

Xiaomi INSAIT JOY Smart Football 

توپ فوتبال هوشمند شکست ناپذیر شیائومی ، وقت آن رسیده که تجهیزات هوشمند شیائومی به عرصه ورزش پا گذاشته و قوانین را درهم بشکند ، حال ورود شیائومی به ورزش محبوب فوتبال ، مجددا فروش میلیون دلاری را برای خود به ارمغان آورده و شرکت شیائومی ایران می پرشیا این محصول را برای اولین بار به ایران وارد کرده و به علاقه مندان عرضه داشته است ، در ادامه به قابلیت های این توپ فوتبال هوشمند شکست ناپذیر شیائومی می پردازیم .

صافتوپ فوتبال هوشمند شکست ناپذیر شیائومی

توپ فوتبال هوشمند شکست ناپذیر شیائومی ، وقت آن رسیده که تجهیزات هوشمند شیائومی به عرصه ورزش پا گذاشته و قوانین را درهم بشکند ، حال ورود شیائومی به ورزش محبوب فوتبال مجدد فروش میلبیون دلاری را برای خود به ارمغان آورده و شرکت شیائومی ایران می پرشیا این محصول را برای اولین بار به ایران وارد کرده و به علاقه مندان عرضه داشته است ، در ادامه به قابلیت های این توپ فوتبال هوشمند شکست ناپذیر شیائومی می پردازیم .

توپ فوتبال هوشمند شکست ناپذیر شیائومی با وجود تراشه هوشمند در درون این توپ فوتبال این امکان را برای محاسبه حرکت های توپ در زمین فوتبال فراهم کرده ، این توپ فوتبال هوشمند شکست ناپذیر شیائومی با ابعاد 635 ( سایز 4 )تا 660( سایز 5 )  میلیمتر، وزن 350 تا 390 گرم وزن دارد و از ترکیب جذاب رنگ زرد و آبی غالب استفاده می کند . از سوی دیگر، اندازه 5 برای بزرگسالان / حرفه ای ها است. این دستگاه با ابعاد 680 تا 700 میلیمتر، وزن 420 تا 450 گرم و با رنگ آبی غالب آبی رنگ استفاده می کند.

توپ فوتبال هوشمند شکست ناپذیر شیائومی ، تکنولوژی باندینگ حرارتی را به جای فرآیند دوخت سنتی، به کار گرفته است که این خود دوام و کیفیت این توپ فوتبال را دو چندان کرده است .پوشش بسیار خوب و استفاده از مواد طبیعی این امکان را  فراهم کرده است که تغییر شکل به دلیل پوشیدن و غوطه وری در آب را از بین ببرد .و از پودر مقاوم در برابر سایش پوسته و بوتیل لایر ساخته شده است که با استاندارد توپ FIFA مطابقت دارد.

این توپ هوشمند فوتبال دارای یک شارژر بی سیم می باشد که با شارژ کامل می توان 7 ساعت با آن تمرین کرد و در حالت Standby به مدت 40 روز باتری آن دوام می آورد .

به عنوان یک توپ فوتبال هوشمند، یک ماژول محاسبه مسیر سرعت بالا، یک میکرو محاسبات چی و یک سنسور با عملکرد بالا، به این توپ متصل می شوند تا الگوریتم مسیر حرکت حرفه ای را در زمان واقعی فراهم کند.

در پایان این توپ فوتبال هوشمند در  دو سایز 4 و 5 تولید شده است

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لــیوار فــارس

مدل

سایز 4, سایز 5