تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy

3,103,000 تومان

Xiaomi JIMMY Handheld Wireless Washing

شیائومی محصولی جدید را عرضه کرده که بسیاری از مردان و حتی خانم ها دوست دارند آن را همیشه همراه داشته باشند . در منزل یا پیک نیک و شاید در محل کار می توان براحتی از استفاده نمود .

تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy ، محصولی بی نظیر است که می تواند به تنهایی به عنوان یک کارواش خودرو و تمیز کننده سطوح کامل عمل کند و با قیمتی استثنایی ، و   وسیله‌ای بسیار کاربردی و داشتن آن مقرون به صرفه می باشد .
این محصول سفارش اروپا می باشد  – لینک خرید 

صاف

تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy – کارواش

شیائومی محصولی جدید را عرضه کرده که بسیاری از مردان و حتی خانم ها دوست دارند آن را همیشه همراه داشته باشند . در منزل یا پیک نیک و شاید در محل کار می توان براحتی از استفاده نمود .

تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy ، محصولی بی نظیر است که می تواند به تنهایی به عنوان یک کارواش خودرو و تمیز کننده سطوح کامل عمل کند و با قیمتی استثنایی و وسیله‌ای بسیار کاربردی و داشتن آن مقرون به صرفه می باشد .


این کارواش تفنگی شکل  با وزن بسیار سبک 1800 گرم و لوازم جانبی کامل دارای ویژگی هایی همچون قابلیت حمل آسان ، قابلیت استفاده آسان ، نصب و راه اندازی راحت ،  سریع و بدون نیاز به هیچ ابزاری برای نصب اتصالات ، کارایی بالا برای شستن خودرو و سطوح مختلف ، کیفیت بسیار بالای دستگاه و لوله و اتصالات و لوازم جانبی آن می باشد .

تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy به 5 باطری لیتیوم 2500 میلی آمپر ساعت در یک پک مجهز شده است که بصورت خشابی به پایین دستگاه متصل می گردد .
باطری دستگاه تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy بصورت سریع و راحت از بدنه کارواش جدا میشود .
داک شارژ باطری بصورت مجزا از قابلیت شارژ سریع باطری بهره می برد و باطری دستگاه را در حدود 2/5 ساعت شارژ کامل می کند ، همچنین با بهری گیری از دکمه روش اکو شستشو هم در مصرف آب و هم در مصرف باطری صرفه جویی میکند.

تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy ، محصولی بی نظیر است که دارای یک نازل با 5 حالت شستشو با قابلیت انعطاف پذیری در تنظیم آب از نازل خروجی و دارای حالت اکو (اقتصادی) می باشد .

موتور تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy بسیر قدرتمند بوده و با توان 180 وات می تواند فشار آب را به 2.2Mpa برساند و جریانی در حدود 180 لیتر بر ساعت برای آب خروجی ایجاد نماید .

اتصالات این تفنگ شستشوی دستی بدون نیاز به هیچ ابزاری قابل نصب است و از مصالحی با کیفیت بالا ساخته شده است .

شما میتوانید براحتی، پس از نصب متعلقات شیلنگ ورودی آب را درون سطل آب یا حتی رودخانه قرار دهید و از قدرت فشار بالا ، قابلیت پاشش فوم و مواد شوینده با پوشش دهی سطح وسیعی از بدنه و سطوح که باعث سرعت انجام کار میشود  .

تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy قابلیت آب شویی تحت فشار رانیز دارد و براحتی میتواند کلیه لک ها و ضایعات چسبیده به رنگ خودرو را پاک نماید و نازل جند کاره و پره تمیز کننده روی آن از رنگ خودروی شما محافظت می نماید .

در بسته بندی محصول تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy شش تکه لوازم شامل دستگاه و لوازم جانبی شامل دستگاه اصلی ، لوله تنظیم کننده ، سری چند کاره ، ظرف تولید کننده فوم شوینده ، داک فست شارژ و کیف دستی جهت قرادادن لوازم ذکر شده  وجود دارد .

 

این تفنگ شستشوی دستی Lake Jimmy در ابعاد 195×85×535 می باشد قابلیت شارژ آن این محصول را در دسته محصولات قابل حمل و وایر لس قرار می دهد .

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لـیوار فــارس