بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml

173,000 تومان

Xiaomi Fun Home 600mL Tritan

بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml، وسیله ای که میتواند همیشه همراه شما باشد .در محل کار ، در باشگاه و تفریح و در خانه !!!
این بطری با کیفیت از نوع مخصوصی سیلیکون Tritan درست شده است و دارای سر وکیوم با لاستیک مخصوص برای جلوگیری از ریختن مایعات درون آن می باشد .

(دیدگاه کاربر 1)
صافبطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml

بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml، وسیله ای که میتواند همیشه همراه شما باشد .در محل کار ، در باشگاه و تفریح و در خانه !!! این بطری با کیفیت از نوع مخصوصی سیلیکون Tritan درست شده است و دارای سر وکیوم با لاستیک مخصوص برای جلوگیری از ریختن مایعات درون آن می باشد .

بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml در عین راحتی و سبکی برای حمل آن از نگهداری راحت دمای مایعات و عدم انتقال آن به بیرون ، تحمل دمای بالا ،  فاقد BPA و ضد چکه کردن می باشد .

نداشتن BPA در بطری آب بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml مزیتی بزرگ برای ظروف مواد غذایی است .

 بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml باید بدانید بیس فنول Bisphenol A) A) یا به اختصار BPA یک ماده شیمیایی صنعتی است که از سال ۱۹۶۰ برای تولید انواع پلاستیک ها و رزین ها مورد استفاده قرار می گیرد.

.

BPA در پلاستیک های پلی کربناتی و رزین های اپوکسی یافت می شود.
بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml ، پلاستیک های پلی کربناتی برای تولید ظروف و محفظه های پلاستیکی نگهدارنده مایعات (مانند بطری های آب معدنی)، مواد غذایی و محصولات دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. رزین های اپوکسی هم برای روکش کردن سطوح داخلی ظرف کنسرو و قسمت بالای بطری ها مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از کامپوزیت ها و مواد پر کننده دندان نیز دارای BPA هستند.
بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml ، مطالعات نشان داده است که BPA اثرات مخرب بر سلامت دارد و این اثرات مخرب در نوزادان و کودکان بیشتر است

پس به دنبال ظروفی باشید که فاقد BPA  (BPA-free)  هستند.

این محصول دارای طراحی بی نظیری است و در سه رنگ که بر روی بدنه بطری مقدار آب موجود در آن درج شده است ، تولید وعرضه می شود .

 

مدل

Fun Home 600mL

رنگ

سفید, صورتی, مشکی