بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml

209,500 تومان

Xiaomi Fun Home 600mL Tritan

بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml، وسیله ای که میتواند همیشه همراه شما باشد .در محل کار ، در باشگاه و تفریح و در خانه !!!
این بطری با کیفیت از نوع مخصوصی سیلیکون Tritan درست شده است و دارای سر وکیوم با لاستیک مخصوص برای جلوگیری از ریختن مایعات درون آن می باشد .

(دیدگاه کاربر 1)
صاف


بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml

بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml، وسیله ای که میتواند همیشه همراه شما باشد .در محل کار ، در باشگاه و تفریح و در خانه !!! این بطری با کیفیت از نوع مخصوصی سیلیکون Tritan درست شده است و دارای سر وکیوم با لاستیک مخصوص برای جلوگیری از ریختن مایعات درون آن می باشد .

بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml در عین راحتی و سبکی برای حمل آن از نگهداری راحت دمای مایعات و عدم انتقال آن به بیرون ، تحمل دمای بالا ،  فاقد BPA و ضد چکه کردن می باشد .

نداشتن BPA در بطری آب بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml مزیتی بزرگ برای ظروف مواد غذایی است .

 بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml باید بدانید بیس فنول Bisphenol A) A) یا به اختصار BPA یک ماده شیمیایی صنعتی است که از سال ۱۹۶۰ برای تولید انواع پلاستیک ها و رزین ها مورد استفاده قرار می گیرد.

.

BPA در پلاستیک های پلی کربناتی و رزین های اپوکسی یافت می شود.
بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml ، پلاستیک های پلی کربناتی برای تولید ظروف و محفظه های پلاستیکی نگهدارنده مایعات (مانند بطری های آب معدنی)، مواد غذایی و محصولات دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. رزین های اپوکسی هم برای روکش کردن سطوح داخلی ظرف کنسرو و قسمت بالای بطری ها مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از کامپوزیت ها و مواد پر کننده دندان نیز دارای BPA هستند.
بطری ورزشی Tritan شیائومی 600ml ، مطالعات نشان داده است که BPA اثرات مخرب بر سلامت دارد و این اثرات مخرب در نوزادان و کودکان بیشتر است

پس به دنبال ظروفی باشید که فاقد BPA  (BPA-free)  هستند.

این محصول دارای طراحی بی نظیری است و در سه رنگ که بر روی بدنه بطری مقدار آب موجود در آن درج شده است ، تولید وعرضه می شود .

 

مدل

Fun Home 600mL

رنگ

سفید, صورتی, مشکی

  1. حتی جرأت نداشتید فروش ویژه بزارید با این قیمت ها جز یه عده کمی ثروتمند دیگه خریداری نخواهید داشت مدیریت شما واقعا بی انصاف و دزد هست چون نظارتی نیست هر غلطی دلتون می خواد میکنید به امید ایزد ممنان همتون ورشکست بشید که لکه ننگ شیائومی هستید که به قیمت مناسب معروف هست، این ظلم ها و بی انصافی به خودتون بر میگرده و یکی دیگه تو پاچه خودتون میکنه یا ازتون دزدی میکنه.

    • هم اکنون در دامینگ هستیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 6 =