آداپتور چند منظوره USB-C به مینی DisplayPort شیائومی

160,000 تومان

Xiaomi USB Type-C to Mini Displayport Multifunction Adapter

 

آداپتور چند منظوره USB-C به مینی DisplayPort شیائومی یک آداپتور چند کاره همراه با چهار پورت متفاوت است. یکی از پورت ها رابط پورت Mini Display است که در کنار رابط استاندارد USB Type-C و دو رابط استاندارد USB، در یک دستگاه وجود دارند. این رابط از خروجی با وضوح فوق العاده با کیفیت 4K / 60Hz و نیز از شارژ سریع USB PD 3.0 پشتیبانی می کند.

صافآداپتور چند منظوره USB-C به مینی DisplayPort شیائومی

آداپتور چند منظوره USB-C به مینی DisplayPort شیائومی یک آداپتور چند کاره همراه با چهار پورت متفاوت است. یکی از پورت ها رابط پورت Mini Display است که در کنار رابط استاندارد USB Type-C و دو رابط استاندارد USB، در یک دستگاه وجود دارند. این رابط از خروجی با وضوح فوق العاده با کیفیت ۴K / 60Hz و نیز از شارژ سریع USB PD 3.0 پشتیبانی می کند.
آداپتور چند منظوره USB-C به مینی DisplayPort شیائومی عملکردهای زیادی را به ارمغان می آورد، زیرا همزمان می تواند بیش از یک سیستم را به نمایشگر متصل کند. این یک ساختار انتقال سیگنال همجواری پایدار است که باعث انتقال تصاویر ۴K می شود. سیم آداپتور از مس قلع اندود (TC) با ظرفیت آنتی اکسیدان قوی و انتقال سیگنال پایدار با سرعت بالا ساخته شده است. پشتیبانی از سرعت و رزولوشن بالا تصاویری پایدار و با کیفیت در اختیار شما قرار می دهد، می توانید به خوبی به تماشای فیلم و یا بازی های آنلاین بپردازید.
از لحاظ طراحی، آداپتور چند منظوره USB-C به مینی DisplayPort شیائومی، سبک طراحی ساده اما با کیفیت را حفظ می کند و تنها ۱۲ میلی متر ضخامت دارد. اندازه آن (با در نظر گرفتن کابل)‌ تنها در حدود یک جامدادی است (۱۹۳ * ۳۷ * ۱۲ میلیمتر) و می تواند به راحتی در کیف شما جای گیرد و در سفر و یا محل کار همراهتان باشد.
این آداپتور کوچک و قابل حمل از پروتکل USB PD 3.0 پشتیبانی می کند و می تواند اتصال خودکار چند سطحی از ۵ تا ۲۰ ولت و ۰mA تا ۳٫۲۵ آمپر را به دست آورد. منبع تغذیه برای دستگاه دارای خروجی ۶۵ وات می باشد و می تواند با استفاده از سیستم هوشمند تشخیص جریان ولتاژ، برای اتصال دستگاه های نوت بوک ایر Mi، مک بوک و سایر دیوایس های دارای رابط Type-C استفاده شود.

ضمانت اصالت و سلامت کالا

گارانتی 12 ماه لـیوار فــارس