خبرنامه, مجله شیائومی

مجموعه شوینده برقی بینی شیائومی به بازار عرضه شد

مجموعه شوینده برقی بینی شیائومی به بازار عرضه شد

همانطور که میدانیم بدن انسان در برابر میکروب ها و ویروس ها بسیار آسیب پذیر است و یکی از راه های خلاص شدن از شر آنها شستشوی مرتب مجراهای تنفسی و مخصوصا بینی می باشد.

شیائومی بتازگی از یک محصول بهداشتی – سلامتی رونمایی کرده است که برای شستشوی مجرای بینی تولید شده است و این عمل را بسیار آسان می سازد.

مجموعه شوینده برقی بینی شیائومی در واقع یک دستگاه پمپاژ تحت فشار با امکان تنظیم عملکرد آن است که بوسیله نازل های مخصوص مایعات شستشو و ضد عفونی کننده را به مجرای بینی پمپاژ میکند.

این دستگاه کاربردی سلامتی بوسیله برق شهری 220 ولت روشن می شود و دارای بدنه سفید رنگ و یک مخزن 600 میلی لیتری مایعات ضد عفونی است.

بوسیله دکمه چرخشی روی بدنه مجموعه شوینده برقی بینی شیائومی دستگاه روشن می گردد و میزان فشار پاشش را تنظیم میکند.

شما با داشتن این دستگاه 4 نازل مختلف با سایز های بلند و کوتاه برای مصارف خود خواهید داشت که دارای سری های جدا شوند و متحرک هستند.

این نازل ها بوسیله لوله منعطف حلقوی بلند به دستگاه و پمپ ضد عفونی متصل گردیده و شما براحتی میتوانید مجاری بینی خود را شستشو دهید.

حالت انعطاف و تحرک 360 درجه نازل های دستگاه شوینده برقی بینی شیائومی این امکان را به شما میدهد که با کاربرد این دستگاه شستشوی دقیق تر و راحت تری داشته باشید.

در مخزن مجموعه شوینده برقی بینی شیائومی میتوان از مخلوط آب گرم و پودر شوینده و ضد عفونی کننده مخصوص و یا آب سرم نمکی موجود در داروخانه ها پر کرد و دستگاه را برای شستشو آماده نمود.

پک 60 تایی پودر ضد عفونی کننده که هر کدام حاوی 5.4 گرم پودر حلال در آب گرم است نیز بطور جداگانه قابل سفارش می باشد.

مجموعه شوینده برقی بینی شیائومی در اندازه 215×135×155 میلیمتر ساخته شده است .

منبع : می پرشیا ((استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *