خبرنامه, مجله شیائومی

دستگاه پخت و پز Solista شیائومی ، تجربه آشپزی هوشمند

دستگاه پخت و پز Solista شیائومی ، تجربه آشپزی هوشمند

Solista Solo یک مارک تجاری کاملاً متعلق به گروه Jiuyang است که به ارائه تجهیزات کاملی از وسایل برای آشپزخانه های مدرن امروزی می کند.

این شرکت تا کنون محصولات زیادی را به طور مشترک با هولدینگ شیائومی برای عرضه به مشتریان معرفی کرده است.

با توجه به هوشمند بودن دستگاه پخت و پز Solista شیائومی این شرکت نرم افزار Mijia را برای تبادل اطلاعات پخت و پز در اختیار کاربران قرار داده است.

با توجه به نوع پخت و پز و ذائقه شما امکانات مختلفی نظیر دما ، حرارت مواد غذایی و روش پخت و پز و زمان انجام کار بصورت اتوماتیک و دستی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

دستگاه پخت و پز Solista شیائومی دارای یک مخزن پخت سه لایه ، که لایه داخلی آن ضد چسبندگی است و لایه میانی آلیاژ آلومینیوم که هادی حرارتی خوبی است.

همچنین لایه خارجی آن یک لایه خارجی از جنس سیلیکون ضد انتقال حرارت است.

دستگاه پخت و پز Solista شیائومی دارای یک طراحی منحصر بفرد است و آشپزی با آن آسان و درب آن بصورت لولایی باز و بسته می شود.

همچنین در پوش شیشه ای قابلمه این دستگاه می تواند بواسطه وکیوم شدن ، سرعت بیشتری را پخت و پز شما داشته باشد.

حجم مخزن غذای دستگاه پخت و پز Solista شیائومی 3.5 لیتر است و عمق آن 260 میلیمتر می باشد.

این دستگاه دارای توان اسمی 1600 وات است و بوسیله برق 220 ولت شهری کار می کند.

سیستم کنترل دقیق دمای این دستگاه از سوختن غذا جلوگیری می کند و از بوجود آمدن بوی سوختگی یا دوده غذا و روغن در آشپزخانه جلوگیری می کند و نیازی به مراقبت دائم هنگام پخت غذا نیست.

با استفاده از کنترل هوشمند برنامه و دستوالعمل های پخت و همچنین وجود یک هم زن اتوماتیک از ته گرفتن غذا و سوختگی غذا جلوگیری کرد و از طبخ یکنواخت غذا و حفظ طعم واقعی آن بهره برد.

با توجه به ویژگی های مخزن غذا و پخت و پز هوشمند با استفاده از دستگاه پخت و پز Solista شیائومی از بزرگترین مزایای این دستگاه آشپزی هوشمند بواسطه استفاده کم روغن و سیستم اتوماتیک پخت ، راحتی و سلامتی را برای خود به ارمغان آوریم.

با پخت غذا در دستگاه پخت و پز Solista شیائومی نیاز به استفاده از هود و یا هواکش های دیگر بر طرف می شود و از این دستگاه حتی در گوشه اتاق یا هال منزل نیز می توان استفاده کرد.

دستگاه پخت و پز Solista شیائومی  در اندازه 206×310×375 میلیمتر و به وزن 5 کیلوگرم ساخته شده است.

منبع : می پرشیا ((استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *