خبرنامه, مجله شیائومی

شیائومی یک تصفیه هوای 360 درجه قدرتمند با بهره گیری از فیلتر هوای H12 به بازار عرضه کرد.

شیائومی یک تصفیه هوای 360 درجه قدرتمند با بهره گیری از فیلتر هوای H12 به بازار عرضه کرد.

تصفیه هوای 360 درجه شیائومی که با همکاری یک شرکت شرکت ژاپنی DLAB تولید و عرضه شده است را میتوان مدرنترین و مطمئن ترین در نوع خود دانست.


این دستگاه با بهره گیری از فیلتر H12 و توان بالای موتور میتواند به میزان 99.99 درصد از ذرات معلق و 99.91 درصد باکتری ها را جذب کند.
تصفیه هوای 360 درجه شیائومی دارای فیلتر چهار لایه جذب پلکانی ذرات و آلودگی ها می باشد ، بنابراین عملکرد بهتر همراه با بالا رفتن راندمان را دارد.


موتور این محصول توانایی مکش 50 متر مکعب هوار را در هر دقیقه دارد و دستگاه با برق اتوماتیک 110 تا 220 ولت شهری کار می کند.
توان این دستگاه 33 وات است که نسبت به این توان از عملکرد بالا و کاهش مصرف انرژی برخوردار است.
از لحاظ ظرفیت CADR میتوان گفت که این تصفیه هوا با امکان حداکثر 358متر مکعب در ساعت از عملکرد فوق العاده در پاک سازی هوای محیط برخوردار است.


فیلتر این دستگاه میتواند ذرات غبار کوچک حتی به اندازه 3 میکرونی را 99.5 درصد به خود جذب نماید.
تصفیه هوای 360 درجه شیائومی دارای دکمه های جانبی برای تنظیم قدرت مکش در سه درجه و همچنین عملکرد مدل اتوماتیک ، با توجه به تشخیص آلودگی هوا برخوردار است.


همچنین با تنظیم دکمه زمان کارکرد می توان عملکرد دستگاه را در سه زمان 3 ، 6 و 12 ساعت تنظیم نمود.
تصفیه هوای 360 درجه شیائومی به گونه ای در حالت اتوماتیک بصورت هوشمند و با کنترل تشخیص سنسور های خود تمام آلودگی وذرات را از محیط می زداید.
عملکرد این دستگاه بسیار بی صدا و علاوه بر آن عملکرد آن بسیار سریع است و به گفته سازنده دارای دوام بسیار بالا با عملکرد 500 ساعت می باشد.
دستگاه تصفیه هوای 360 درجه شیائومی دارای جایزه بهترین طراحی در سال 2018 است که از هم از نظر کارایی و هم از نظر زیبایی میتوان بهترین محصول از این دست نامید.
تصفیه هوای 360 درجه شیائومی در اندازه 298.5×298.5 میلیمتر با ارتفاع 503 میلیمتر و به رنگ سفید ساخته شده است.

منبع : می پرشیا ((استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *