خبرنامه

بطری ورزشی HELLO LIFE TRAN CUP شیائومی با حجم 620ml به بازار عرضه شد

بطری ورزشی HELLO LIFE TRAN CUP شیائومی با حجم 480ML و 620ml به بازار عرضه شد

بطری ورزشی HELLO LIFE TRAIN CUP شیائومی با حجم 480ML و 620ml به بازار عرضه شد

برای خرید این محصول اینجا را کلیک کنید 

بطری ورزشی HELLO LIFE TRAIN CUP شیائومی با حجم 480ML و 620ml به بازار عرضه شد

بطری ورزشی HELLO LIFE TRAIN CUP شیائومی وسیله ای که میتواند همیشه همراه شما باشد .در محل کار ، در باشگاه و تفریح و در خانه !!!

بدنه این بطری با کیفیت از نوع مخصوصی سیلیکون درست شده است و دارای سر وکیوم با لاستیک مخصوص برای جلوگیری از ریختن مایعات درون آن می باشد .

بطری ورزشی HELLO LIFE TRAIN CUP شیائومی در عین راحتی و سبکی برای حمل آن از نگهداری راحت دمای مایعات و عدم انتقال آن به بیرون ، تحمل دمای بالا ،  فاقد BPA و ضد چکه کردن می باشد .

نداشتن BPA در بطری ورزشی HELLO LIFE TRAIN CUP شیائومی مزیتی بزرگ برای ظروف مواد غذایی است .

 باید بدانید بیس فنول یا به اختصار BPA یک ماده شیمیایی صنعتی است که از سال ۱۹۶۰ برای تولید انواع پلاستیک ها و رزین ها مورد استفاده قرار می گیرد.

BPA در پلاستیک های پلی کربناتی و رزین های اپوکسی یافت می شود.

در بطری ورزشی HELLO LIFE TRAIN CUP شیائومی پلاستیک های پلی کربناتی برای تولید ظروف و محفظه های پلاستیکی نگهدارنده مایعات مانند بطری های آب معدنی ، مواد غذایی و محصولات دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. رزین های اپوکسی هم برای روکش کردن سطوح داخلی ظرف کنسرو و قسمت بالای بطری ها مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از کامپوزیت ها و مواد پر کننده دندان نیز دارای BPA هستند و مطالعات نشان داده است که BPA اثرات مخرب بر سلامت دارد و این اثرات مخرب در نوزادان و کودکان بیشتر است

پس به دنبال ظروفی باشید که فاقد BPA  (BPA-free)  هستند.

این محصول دارای طراحی بی نظیری است و در سه رنگ قرمز ، مشکی و سفید تولید شده است و دارای دسته نگهدارنده می باشد.

از بطری ورزشی HELLO LIFE TRAIN CUP شیائومی علاوه بر تمرینات ورزشی در سفر و گردش و تفریح و کوهنوردی نیز میتوانید استفاده نمایید.

بطری ورزشی HELLO LIFE TRAIN CUP شیائومی با حجم 480ml در اندازه 70×192 میلیمتر و با حجم 620mi در اندازه 70×231 میلیمتر می باشد.

منبع : می پرشیا ((استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *