خبرنامه, مجله شیائومی

افشانه الکترونیکی استرلیزه و ضد عفونی کننده GMAIR توسط شیائومی کرادفاند شد

افشانه الکترونیکی استرلیزه و ضد عفونی کننده GMAIR توسط شیائومی کرادفاند شد

شرکت شیائومی در راستای سیاست مبارزه سریع و صحیح جهانی با انواع ویروس ها و مخصوصا ویروس کرونا از یک افشانه الکترونیکی جدید رونمایی کرده است.

این افشانه به یک منبع تغذیه 12 ولت مجهز شده که با اتصال به برق مواد درون خود را برای عملیات ضد عفونی و استرلیزه آماده سازی می نماید.

افشانه الکترونیکی استرلیزه و ضد عفونی کننده GMAIR شیائومی دارای کاربردی بسیار آسان و آماده سازی مواد آن جهت استرلیزه کمتر از چند ثانیه طول میکشد.

در مخزن این افشانه مقداری آب و نمک را بوسیله قاشق مخصوص این دستگاه به میزان مناسب مخلوط می کنند و با اتصال به برق و فشردن دکمه استرلیزه شروع به کار می نماید.

افشانه الکترونیکی استرلیزه و ضد عفونی کننده GMAIR شیائومی در این فرایند مخلوط را تبدیل به یون های ضد عفونی با پایه هیدروژن و سدیم هیپو کلرید می نماید .

این ترکیب با خاصیت ویروس کشی و میکروب کشی  فراوان و شویندگی خاص خود 99.99 درصد از آلودگی و میکروب ها و ویروس ها را از بین خواهد برد.

دکمه ای بر روی بدنه افشانه الکترونیکی استرلیزه و ضد عفونی کننده GMAIR شیائومی تعبیه شده که سه کارایی شستشو ، استرلیزه و تمیز کردن محیط و لباس را در اختیار شما خواهد گذاشت.

همچنین این دستگاه دارای توان 26 وات می باشد و در بسته بندی آن یک افشانه ، آداپتور ، قاشق پیمانه و دفترچه راهنما موجود است.

افشانه الکترونیکی استرلیزه و ضد عفونی کننده GMAIR شیائومی در اندازه 220×105×180 به وزن 520 گرم ساخته شده است.

منبع : می پرشیا ((استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *